| Ilinca_Mihai_Alin_1991 a întrebat:

Am o problema la reinstalarea windowsului 8. nu stiu din ce cauza dupa ce boot-eaza stick-ul nu imi apare prima caseta de install cea cu select language time setings. daca bag stickul pe laptop merge apare si caseta apare tot. insa pe desktop nu se poate. va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ori windowsul nu e bun, ori informatile nu au fost scrise corect pe stik in orice caz ceva e cu stikul

| Ilinca_Mihai_Alin_1991 explică (pentru RAY):

Deci trebuie incercat cu alt stick.dar faza e ca pe alt calculator pot instala windows-ul scris pe stick-ul respectiv doar la calculatorul meu nu merge

1 răspuns: