| spiga92 a întrebat:

Am o problema la tel nokia 5800 cum are cel din video urm http://www.youtube.com/watch?v=gGVimH1NrEA&feature=relat ed da nu apar dungile pe tot ecranu la mine. vreau sa stiu cum pot rezolva. daca a avut cineva si stie cum?:D

Răspuns Câştigător
| Fury a răspuns:

Du-te la service-ul nokia si zi-le sa rezolve problema si daca mai ai garantia ar trebui sa ti-o rezolve pe gratis. In comnetarii la video-ul ala, aia care au problema aia zic ca e din cauza fatului ca telu e rece si daca il lasa cateva secunde langa o sursa de caldura dispare problema. Incearca, poate merge.
Succes

1 răspuns:
| sallysirop a răspuns:

Daca mai ai garantia, du-te la ei. altfel du-te la un service pentru ca nu cred ca tu ai putea sa rezolvi o problema ca asta.