| bogdan324 a întrebat:

Am o problema la un laptop,nu ii mai merg unele taste,nu am murdarit tastatura,nu am varsat nimic pe ea, laptopul are cele mai noi drivere.Care ar fi problema?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curat-o de praf in interior sau scoate si bag-o la locwinking

| shannygelu a răspuns:

Du o la service schimba tastatura

| ElennaGlc a răspuns:

Desfa tastatura cu o surubelnita si verifica daca e conectata bine.

| Anonymous00 a răspuns:

Ar trebui sa mai ai garantia poate este ceva mai grav dar sunt mai mari sansele sa trebuiasca doar sa o stergi s-au blocat tastele nu cred ca merge sa le scoti si dupa sa le pui la loc. Funda?