| bogdan324 a întrebat:

Am o problema la un Samsung galaxy s2, de fiecare data cand bag cartela SIM in el,umblu putin pe el[vreo cateva minute,uneori chiar mai putin] iar apoi se blocheaza,nu mai pot misca nimic de pe ecran, iar dupa 1 minut isi da restart singur.Cand nu am cartela bagata in el nu am nicio problema,il pot folosi ore in sir, am android 4.1.2 jellybean pe el,i-am facut hard reset dar nimic, tot asa.Cum rezolv problema asta?

6 răspunsuri:
| Andrei7600 a răspuns:

Ai incercat sa resetezi hard-ul?

| Teo026 a răspuns:

Cu alta cartela ai incercat?

| bogdan324 explică (pentru Teo026):

Da.am incercat cu 5 cartele [3 de la Orange, 2 de la Vodafone] si tot asa

| Teo026 a răspuns (pentru bogdan324):

Am avut S2, dar nu tin minte sa fi avut problema astathinking Cand bagi cartela ti-o citeste pana sa se blocheze?

| bogdan324 explică (pentru Teo026):

Da,o citeste, in primele minute dupa ce pornesc telefonul imi citeste contactele, pot sa sun, dar dupa acele cateva minute se blocheaza si isi da restart

| Teo026 a răspuns (pentru bogdan324):

Atunci eu zic ca e ceva din soft.