| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă... La videoclipurile de pe Youtube nu îmi mai apare funcția de copiere link/ partajare, ci doar subtitrare (cc) și alături 3 puncte care permit alte funcții. Am actualizat aplicația și tot nimic.
Știe cineva cum aș putea rezolva să fie ca înainte?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Te duci mai jos la video unde ai like, dislike. După dislike ai acolo butonul trimite și după poți da pe copiază link ul.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dai resetare generala, sterge cokkies ales

| Celcestietot a răspuns:

Nu ai cum să revi la patch-ul vechi, trebuie să te obișnuiești cu actualizarea. Dai pe iconița cu săgeata (Trimite) și găsești acolo ce comandă dorești să execuți.

| Catrice a răspuns (pentru Celcestietot):

Eh,se poate cu o versiune veche de pe net.

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

Cand am reprodus acea structura (,, Nu ai cum să revi la patch-ul vechi, trebuie să te obișnuiești cu actualizarea.''), era pentru aceasta,, Știe cineva cum aș putea rezolva să fie ca înainte?''. Versiunile outdate sunt nesigure, plus ca mai tot timpul vin cu elemente negative la pachet, deci nu este recomandat.

| Catrice a răspuns (pentru Celcestietot):

Poti trimite de pe un alt device cu versiune veche a yt pe cel pe care îl folosești.

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

Stiu.