| vasile999 a întrebat:

Am o problema legata de steam cand vreau sa pornesc un joc mi se face ecranul alb si crash

2 răspunsuri:
| Sivi a răspuns:

Se intampla asta cand incerci sa pornesti un anumit joc, sau toate fac la fel?
Ai putea incerca sa reinstalezi toate versiunile VCR, poate iti lipseste un fisier.dll
Daca nu, instaleaza ultima versiune.NET Framework, o gasesti pe site-ul Microsoft.
O alta varianta ar fi sa reinstalezi Steam, poate ca prima instalare nu a decurs cum a trebuit si de asta nu te poti juca.

| vasile999 explică (pentru Sivi):

Deci nu la toate face asa de exemplu ma un joc numit mount and blade warband nu face asta dar la faeria si altele fac