| Gogu06 a întrebat:

Am o problema, mă conectez la rețeaua de wifi, imi arăta ca sunt conectat, am 3 liniuțe la semnal dar nu mi se încarca nici o pagină de Internet. De ce? Menționez ca nu este rețeaua mea este a unui vecin, dacă tot nu a pus parolă, am zis ca nu are rost să mai imi pun și eu Internet, până acum mergea foarte bine.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă vecinul își scoate cablul de net din router, degeaba te conectezi în rețeaua lui, nu ai ieșire spre internet!

| ProWaf a răspuns:

Acel om(vecinul tau) nu are netul platit si de aia... FUNDA?