| FloryDo a întrebat:

Am o problema. Mi-am cumparat ieri un mouse hama. Nu merge cum ar trebui. Merge prea repede, daca pot spune asa. Cand dau click pentru a deschide un nou tab la browser, se deschid 5. Cand dau un singur click pe o imagine(salvata in pc) se deschide imaginea, desi ar fi trebuit sa se deschida la 2 click-uri.
Am dat la control panel si am umblat la Speed. Am selectat low. Degeaba. E la fel. Uneori dau click pentru a selecta un text si nu merge. Nu vrea pur si simplu.
Cineva mi-a spus ca ar trebui reinstalate nu stiu ce drivere, deci ar trebui sa reinstalez windows-ul. Sa reinstalez windows-ul? Daca il reinstalez si nu merge ca lumea nici asa?
Cineva radea de mine si spunea ca mousul e prea performant pentru calculatorul meulaughing.

Răspuns Câştigător
| PickUp a răspuns:

Nu conteaza mouse si calculatorul! Asa mi-s-a intamplat si mie cu un mouse cu Wirless Opticalhappy Cand dadeam un click imi dadea dublu click... Dar acum am cumparat alt mouse si merge foarte bine! Poti sa iti si tu alt mouse sau incearca cu altul pentru a vedea daca face la fel sa nu! Daca face la fel inseamna ca e de la windows! Daca nu inseamna ca trebuie alt mouse! Bafta! Funda plz!