| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o problema: mi-am cumparat un samsung c3050 pe abonament blocat in reteaua vodafone si vreau sa il decodez. unde trebuie sa il duc pentru decodare sau ce trebuie eu singur sa il decodez

2 răspunsuri:
| sergiu76 a răspuns:

Il poti duce la orice service GSM sau daca nu intreaba pe la vreun amanet. Dar mai sigur la service

| SorinelRomeo a răspuns:

Eu am un samsungE2550. Mi-am pus alta cartela in el si scria sa introduc un cod... l-am scris gresit si scrie telefon blocat?sadCe trebuie sa fac ca sa il deblochez?