| sKilL a întrebat:

Am o problema. mi-am formatat fara sa vreau un stick. incercand sa instalez un windows, era stickul in sistem si i-am dat delete drive sau format. dupa mi-am dat seama ca mi-am pierdut toate datele de pe stick. insfarsit. acum cand il bag in pc imi spune ca daca vreau sa-l folosescs, trebuie sa-l formatez. cand dau formatare spune ca nu se poate formata :O (iar la capacity imi spune unknown capacity) deci nu are memorie. era de 8GB ...care e solutia? vreun program sau chestii de genul? Multumesc Anticipat pentru ajutor si pentru timpul acordat!

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Dupa formatare clic dreapta pe el\proprietati\instrumente\verificare erori, verifica acum il scaneaza si-l vei putea deschide

| quintron a răspuns:

La device manager il formatezi fat 32 si merge

| sKilL explică:

Am gasit rezolvarea, sper sa nu mi se mai intample :-s

pentru cei ce patesc la fel : http://laptopulmeu.net/2010/stickul-usb-nu-merge-ce-fac/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Realizez atestate,proiecte,prezentari power point si word, eseuri ,mulaje clipuri, tutoriale si altele. Relatii la e-mail: ionutz_klu90@yahoo.com