| FcSb_Ionut_2000 a întrebat:

Am o problema, mi-am instalat pe un Samsung galaxy ace s5830i un android mai mare (4.1.1) si mi s-a schimbat intreg meniul..cum pot face sa revina telefonul cum arata inainte? Tin sa precizez ca l-am rebutat si tot la fel imi apare. daca exista vreun cod sau ceva, vreo aplicatie sa ma ajute ar fi perfect..Multumescwinking

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Il duci la Samsung sa il resofteze

| FcSb_Ionut_2000 explică (pentru gelu1970):

In afara? nu exista vreau aplicatie ceva?

| gelu1970 a răspuns (pentru FcSb_Ionut_2000):

Nu exista.
poti sa il resoftezi tu, sau cei de la Samsung. si sunt convins ca ei stiu si au exact softul ce venea instalat de fabricant.

| FcSb_Ionut_2000 explică (pentru gelu1970):

Cum sa-l resoftez eu?

| gelu1970 a răspuns (pentru FcSb_Ionut_2000):

Trebuie sa descarci software si firmware original. apoi cand esti sigur ca sunt cele ce avea telefonul tau atunci cand a iesit din fabrica imi scrii