| Sergiu_Procopiuc_1993 a întrebat:

Am o problema! Nu mai imi functioneaza monitorul, imi apare "No signal", precizez ca am incercat pe alta unitate si functioneaza monitorul(Philips 220E FullHD). Si functioneaza si unitatea cu alt monitor... Nu inteleg de ce nu mai primeste semnal monitorul de la placa video.

2 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

E imposibil, nu are cum sa functioneze unitatea cu un alt monitor si monitoru cu o alta unitate, trebuia sa mearga si la tine daca la altele functioneaza!

| Sergiu_Procopiuc_1993 explică (pentru tteo92):

Uite ca e posibil. Acum am un monitor vechi si imi merge perfect, merg si jocurile la detalii maxime deci nu cred ca este o problema de la placa video. Daca pun monitorul celalalt nu primeste semnal, am incercat si cu alte cabluri. Monitorul l-am dus la un coleg si lui ii merge! Nu inteleg ce poate sa aiba.