| Ivanov_Casian_1995 a întrebat:

Am o problema, nu-mi mai merge tastatura, a mers o 1saptamana dar dupa a inceput sa nu mearga la pornirea calculatorului trebuia sa o reconectez sa mearga iar dupa 2-3 zile nu a mai mers deloc.
E la categoria "Unspecified" "USB Input Device" - https://imgur.com/a/nOe0t
Va rog sa ma ajutati, funda!
P.S. aia de sus e alta tastatura conectata

4 răspunsuri:
| sk1ZoOrDauDinDuba a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza usb-ului sau a tastaturii. Incearca alta tastatura in alt usb, sau incearca sa incarci un telefon sa vezi daca sunt functionabile porturile usb.

| Ivanov_Casian_1995 explică (pentru sk1ZoOrDauDinDuba):

Porturile sunt functionale si tastatura la fel din moment ce se conecteaza zic eu.

| sk1ZoOrDauDinDuba a răspuns (pentru Ivanov_Casian_1995):

Ai putea reinstala sistemul de operare. Daca nu tine nici asa inseamna ca este defecta tastatura.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca cu alt mouse functioneaza, atunci s-a defectat cel despre care vorbesti.