| denisadenysa a întrebat:

Am o problema...nu pot sa descarc nimic de pe net. Asta se intampla de cand mi-a expirat liceenta de la antivirus(Avira) si am vrut sa imi bag altul, deci l-am dezinstalat.Acum vreau sa descarc un alt antivirus si am incercat cu multe, dar niciunul nu merge... nu incepe download-ul.Tot de atunci am o viteza foarte lenta la net si mi se blocheaza calculatorul.Nu cred ca am un virus caci mi s-a intamplat asta inainte sa expirte liceenta si am verificat, si prin urmare totul era in regula. Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| At3 a răspuns:

Ai incercat si Eset Nod32 Antivirus? daca nici cu asta nu merge suna un profesionist happy

2 răspunsuri:
| UpsideDown a răspuns:

Si eu am problema asta, help!

| parola a răspuns:

Te pot ajuta, contacteaza-ma prin skype: yahoocode2