| goinadacian a întrebat:

Am o problema! Pe facebook pe pc orice conversatie pe care vreau sa intru imi apare jos in stanga si dispare dupa vreo 2 secunde.Nici nu apuc sa o vad si dispare iar pe langa asta apare si jos in stanga, cum rezolv? Dau funda pentru raspuns bun!

1 răspuns:
| BuffaloSoldier a răspuns:

Poate fi doar un bug (o problema) De la ei... Care probabil ca o vor rezolva. Nu cred ca e de la tine. Incearca sa ii dai un refresh la pagina si daca tot asa se intampla e de la facebook. Funda? happy