| alissya21 a întrebat:

Am o problema.Pe niciun browser din cele pe care le am( opera, chrome, internet explorer si mozilla) nu imi merg youtube si facebook. Pot accesa orice pe Internet in afara de acestea, deoarece imi da eroare. Cum sa rezolv aceasta problema?

8 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Pai ce eroare? Daca ne spui eroarea poate iți putem fi de folos. Vezi sa nu iți fi interzis careva din router, părinții poate.

| alissya21 explică (pentru DoarImpreuna):

Pe Internet Explorer imi scrie asta: Error!
It looks like you are using an ad blocker browser extension. This website relies on adverts in order to operate. Please temporarily disable any adblocking extensions or plugins and click here to go back.
Ieri imi mergeau perfect si facebook si youtube...

| DoarImpreuna a răspuns (pentru alissya21):

Probabil ai instalat odata cu un alt program un ad blocker, verifică ce plugin ai instalat la optiuni in IE. Dezactiveaza si incearca iar. Apoi inceasca si cu antivirusul porit.

| alissya21 explică (pentru DoarImpreuna):

Internet Explorer: Tools: Internet Options -->Programs --> Manage add-ons --> Toolbars and Extensions: =multe bare si extensii (cel mai probabil nefolositoare). Nu stiu care din ele ar putea fi problema si daca intr-adevar din cauza uneia nu merge.Tot la optiuni am gasit Pop-up Blocker On/Off. Nici deschis nici inchis nu merg facebook si youtube. Cu antivirusul oprit am incercat si la fel, niciun rezultat.

| DoarImpreuna a răspuns (pentru alissya21):

Dacă tot sunt nefolositoare dezinstaleaza-le nu le mai lăsa. Ești sigură că nu părinții ți-au oprit accesul din cauză că stai prea mult pe net?

| alissya21 explică (pentru DoarImpreuna):

Le-am dezinstalat, am verificat setările Internetului și tot nimic. Nu mi-au oprit părintii accesul, sunt sigura. Cred ca imi voi reinstala windows-ul. Nu găsesc alta soluție...

| Mugurel33 a răspuns:

Buna! mmmm cam nu prea îmi dau seama ce ar putea fi... Dar am avut și eu o asemenea problema dar la mine era calendarul pus în 2008 și nu imi deschidea google și youtube.

| alissya21 explică (pentru Mugurel33):

Nici mie nu mi se deschidea azi dimineata nici google, dar am scanat sistemul cu antivirusul si probabil era de la virusii gasiti si ceva "malware". Dar cu facebook si youtube nu am reusit sa rezolv nici pana la ora asta. Pe chrome imi apare alta eroare cand vreau sa accesez youtube: Access to this page has been temporarily blocked.
Please download the security update via the links below.
You can continue accessing this site after installing this update.
Thank you.

Main link:

Mirror link:

Si daca dau download imi cere sa completez ceva chestionare si sa adaug nr de mobil ca sa platesc.