| Denis9898 a întrebat:

Am o problema pe win 10 :Cand folosesc win-ul deoadata imi apare ceva de genu sad are culoare albastra tot scrrenul se incarca si se da restart singur.Cum se rezolva.Va rog mult dau funda!

Răspuns Câştigător
| Al3x998 a răspuns:

Poate fi de la windows, poate fi de la sursa, poate fi de la hard-disk, poate fi de la ram.
De la orice componente poate fi acel "Blue-screen" Iti recomand sa te duci la un service cu pc-ul tau, si eu am avut aceasta problema, in 2009 am patit-o si era problema de la ram, in 2013 era problema de la hard, iar in 2015 de la sursa.