| UserName250000 a întrebat:

Am o problema. Recent mi-am luat Dell Inspiron 3567 fara placa dedicata. Am vrut sa fac update la drivere, inclusiv si driver-ul de sunet, si dupa update, sunetul este ca la Realtek (am uitat sa creez un restore point). Inainte era ca la TV, driver-ul era Microsoft Streaming Service Proxy, acum daca il instalez imi apare un X rosu la speakers acolo, dar la Device Manager imi apare ca e in regula. Am incercat si 4 restart-uri, dar nimic... Cum fac sa apara Speakers/Headphones acolo la schimbarea volumului in loc de Speakers (High Definition) sau Speakers (Intel(R) Display Audio)?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Daca iti merge sunetul, nu conteaza ce apare acolo.
Recomand sa iti instalezi pe curat Win10 si termini cu problemele.