| JustMe2099 a întrebat:

Am o problema si ii rog mult pe cei care se pricep la asta sa ma ajute. Mi-a fost spart contul de facebook, mi-am recuperat parola de doua ori cu numarul de telefon si cu e-mail-ul, car apoi mi-a fost sparta din nou. Am primit un e-mail, cum ca numerele mele de telefon asociate contului de facebook au fost sterse si adaugat altul nou, care, desigur, nu imi apartine si ca a fost adaugat si alt e-mail, care, la fel, nu e al meu. Acum, daca incerc sa-mi resetez iar parola pot s-o resetez doar cu acel numar. In e-mail-ul primit mi-a dat si localitatea acelui individ, Bucuresti, eu find din Bacau si adresa ip al lui. Este vreo posibilitate sa-mi recuperez contul?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge datele din cont(poze, cronologia, prietenii, conversatiile etc, fa altul, daca zici ca poti sa iti resetezi parola, mai simplu.

| Kenya a răspuns:

Sterge-l de tot cel mai bine, nu mai sunt sanse.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Eu zic sa stergi definitiv acest cont, probabil si adresa de e-mail. Poate asa o sa scapi de hack-eri happy

| JustMe2099 explică:

Cum să-l sterg de tot daca eu nu ma pot loga?