| starduster a întrebat:

Am o problema, tastatura imi scrie aiurea ca de exemplu p0le3c r4o9mani8a prin on screen keyboard merge dar cand scriu cu tastatura normala nu merge, stie cineva ce pot face?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste alta tastatura.
Cu 10-20 lei gasesti tastaturi de firma (second hand).

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Schimba urgent tastatura.
Am avut aceeași problema în 2010 cu pc ul fratelui, făcea scurt, dădea freezuri si repornea uneori sistemul în afara de faptul ca scria singura.

| Bizon95 a răspuns:

E clar ca ai laptop
undeva pe tastatura, TREBUIE sa fie un "num lock" scris cu, culoare diferita
care se apasa prin tasta FN si respectiva tasta
dupa ce apesi pe ala, Num Lock-ul nu o sa mai fie activ si nu o sa mai scrie cifre in loc de litere

daca, chiar nu il gasesti, atunci posteaza o fotografie a tastaturii si il gasesc euwinking

| niko23 a răspuns:

Si eu am doua tastaturi una nu merge entar alta alte probleme l eam desfacut sters de praf la una era gumele de plastic raspandite an interior le-am rezolvat, poate ai varsat apa an ia, da pana la urma ea alta ca nu e scumpa.