| Adrian0102 a întrebat:

Am o problema urgenta am dat comanda vinei pe la ora 15.00 la GTA 5 de la Altex am crezut ca imi vine coletul sambata dar nu a venit cred ca o sa vina azi dar inca nu am primit mesaj de la curierat ca voi primi comanda in cursul zilei de azi si vreau sa anulez comanda cum pot proceda sa anulez comanda daca se poate unde trebuie sa sun, se poate anula comanda, te taxeaza cu ceva daca anulezi comanda? va rog mult sa ma ajutati.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Eu zic sa-i suni si sa le explici si lor problema, exact cum ne-o explici noua. Cu siguranta ei vor sti cel mai bine sa iti explice. Totusi daca n-ai chef sa faci asta intreaba si tu o ruda sau un prieten care-a comandat de la ei daca nu cumva a patit acelasi lucru si cum a reactionat in aceasta situatie.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suni la altex si anulezi comanda sau firma de curierat spunand ca nu o mai doresti (nu iti ia bani pentru anularea comenzii). Mai ales daca nu faci nimic vine hartiuta ca au trecut pe la tine daca nu le deschizi usa si tu daca nu mergi la biroul lor vor returna comanda facuta de tine.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, este posibil ca, a ta comanda sa fie deja pe drum. Nu se stie, se poate sa te taxeze.