| TheGrooveStreet a întrebat:

Am o problemaaa, am bagat jocul assasins creed si intru in el ma joc nu stiu ce se face ecranu negru aud sonor, dintr-o data apare ceva albastru si pocc!, restart la pc, intr-o frac. de secunda. Si cand imi porneste iar pc-u imi apare o eroare cu windows. nu stiu ce. CE SA II FAC? vreau sa ma joc jocu` ala. Si nu stiu sa reinstalez windowsul /.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Curata-ti coolerul si mai incearca, daca nu merge asta atunci vezi, mai up-dateaza-ti driver-ul video si mai incearca, daca nici asa nu mere cred ca va trebui sa-ti chemi un prieten (sa-ti reinstaleze win).

| Cretaker a răspuns:

BlueScreenOfDeath si crash.

Incearca sa deschizi windows'ul in safe mode si sa joci.

| TheGrooveStreet explică:

Jocu` indeplineste cerintele, am 1 gb ram, placa video nVIDIA GeForce 8400GS si procesor Intel celeron 2. 2Ghz dual core! APP IMI APAR LA JOC TOATE CERINTELE BIFATE!

| AstaMicu a răspuns:

-ai un windos care nu este compatibil cu place video! banuiesc ca ai xp-ul instalat!
-pc-ul nu indeplineste cerintele necesare jocului
-chiar daca schimbi windosul si il instalezi tot pe acela la fel va fi
-ar fi fost mult mai bine daca puneai si capacitatile pc-ului tau

| Strumf a răspuns:

@Agop: La faza cu politia e imposibil.
La noi politia nici macar nu patruleaza pe strada cum o fac in strainatate.
Crezi ca ar cauta in PC-urile oamenlior daca au jocuri, muzica, filme, etc. piratate?

Răspuns utilizator avertizat
| Raul a răspuns:

Depinde de varianta piratata pe care ai luat-o... daca nu ai luat skidrow, te-ai chinuit degeababatting eyelashes. Dar incearca si tu sa nu mai downloadezi jocuri piratate, daca tot zici ca-ti place jocul asa de mult,, suport the developers, buy the game,, big grin