| DeluxeGroup a întrebat:

Am o prolema la laptop.m odelul este un HP Compaq 610 si nu imi mai merge sunetul.Cred ca am sters driver-ul accidental cand incercam sa dezistalez cate ceva din control panel..Cand vreau sa intru in control panel la Sonud, Speech and Audio devices nu pot sa modific absolut nimic si sus scre :No audio device.
Tiin sa mentionez ca am Windows XP SP3.
Multumesc anticipatwinking

1 răspuns:
| BlueBoy333 a răspuns:

Ti-ai sters driverul de sunet.Trebuie sa-l instalezi iar de pe CD-ul cu drivere(daca ai) sua sa-l iei de pe net. Poti incerca de aici:http://h20565.www2.hp.com/......si/swdHome