| kiske a întrebat:

Am o sarcina sa copiez niste dvd-uri cu filmarea de la o nunta si vreau sa stiu cum sa fac exact ca nu am destule blankuri pentru experimente. In dvd sunt 3 fisiere AUDIO_TS, ULEADDMF, VIDEO_TS. Cum fac sa copiez cu nero?

Răspuns Câştigător
| madamanu a răspuns:

In nero ai un butonas, care are functia Copy cd/dvd (acum depinde si de versiunea de nero pe care o folosesti). Apesi pe ala si iti detecteaza automat (dvd-ul plin sa fie in dvd-rom) el isi ia fisierele dupa te roaga sa pui dvd-ul blank si si le scrie el singur... Cam atat tot!

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Dai copy dvd si gata. cel mai simplu.

| M4RK a răspuns:

Da ce nero ai?

| kiske explică:

Stiu cum se copieaza da'. la astea cu audio_ts si video_ts parca nu mergea cu make data dvd si de asta intreb ca nu am destule blankuri si nu vreau sa fac o prostie.

| kiske explică:

Nero 6

| catalinv91 a răspuns:

Si mai exact ce nero iti trebuie sa faci copiile ca si eu am aceeasi problema ca nu ati zis ce nero iti trebuie sa faci asta sau poti face cu oricare