| Paul260 a întrebat:

Am o sursa la calc asa l-am cumparat din magazin ii de 350w sau 400 w nu mai stiu da vrea sa pun alata mai mare ar merge? placa de baza asus p5g-mx procesor 1.8 3 g ram placa video de 256 nvidia? mai mult de 400w

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Eu am sursa de 240W, si am asa. procesor de 3.0 ghz, placa video de 512, 1.5 gb ram, hard de 80 gb, 1 cd-rom si 2 ventilatoare.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Nu e nevoie

| alexno2 a răspuns:

Ce raspunsuri pe aici :| daca vrei o sursa adevarata si ieftina http://www.pcgarage.ro/surse/sirtec-high-power/hpc-400-h12s/ recomand. eu am un pc destul de performant placa video saphhire hd etc si imi duce tot pcul nu am probleme :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca 400 w e normala dar daca vrei sa o schimbi ar trebui sa cauti una compatibile cu cal... tau adica sa vina cablurile corecthappy