| Happy21 a întrebat:

Am o tabletă Allview City+ când o pun la încărcat îmi arată că se încarcă dar nu merge să o deschid, îmi apare doar logo-ul.Vă rog să mă ajutați!

4 răspunsuri:
| LabaSmechera6699 a răspuns:

Scoate-o putin din priza, deschide-o, si introdu-o inapoi la incarcat!

| Happy21 explică (pentru LabaSmechera6699):

Nu merge. Când o deschid îmi apare doar logo-ul și așa rămâne.

| LabaSmechera6699 a răspuns:

Ai putea încerca să deschizi tableta în Recovery Boot Mode (caută tableta ta:Allview City+ Boot Mode pe Google pentru deschidere, butonul închidere/deschidere ecran=Ok/Selecteaza, butoanele sonor=Sus/Jos), alege Factory reset, apoi Yes, așteaptă până se termină si GATA!

! O SA ITI PIERZI TOATE DATELE DE PE TABLETA!

| Happy21 explică (pentru LabaSmechera6699):

Tableta nu are butoane de sonor...