| Andrei656 a întrebat:

Am o tableta Allview City+ si cand o pornesc apare doar logo-ul(Adica logo-ul de la Allview)si nu se intampla nimic va rog ajutati-ma. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Aceeiasi problema o are si un utilizator care a pus intrebarea dupa ce ai pus-o tu!
Se pare ca ai o problema de procesor sau un defect pe placa de baza!
Spun treaba asta fiindca un coleg de serviciu a varsat ciorba pe tab si a fost cu ea la curatat, la 2-3 luni a aparut aceiasi problema ca la tine!
singura optiune este sa mergi cu ea la service, nu costa exagerat (vreo 50 roni) macar esti sigur de rezultat.
Succes cataline!