| BdyBluu a întrebat:

Am o tableta Allview Speed i. M-am jucat pe ea pana s-a descarcat complet si s-a inchis, apoi dupa ce am tinut-o la incarcat cateva ore, am vrut sa o deschid si imi apare doar insigna cu android, apoi imi apare un text "ALDRO ALLVIEW" si apoi scrie "Android" si ramane asa. Nu se deschide. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Ai nevoie de un wipe.
scrie pe google Allview speed hard reset sau factory reset.

| BdyBluu explică (pentru SasNetRomania):

Nu se poate fara? Am cateva date importante in ea.

| SasNetRomania a răspuns:

Dupa ce ca ai stricat o tableta, mai ai si pretentii sa salvezi tot de pe ea? ok ramai cu salvarile de pe ea si te uiti la eawinking