| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta alview vivaq7 satelite 4 core.s-a blocat am dat resetare imi arata robotelul am dat wibe data factory reset. dupa care reboot sytem.se inchide si cand se deschide nu intra in meniu. arata sigla Allview si powered by android.si asa ramane... Daca o bag la incarcat arata fulgerul ala si o liniuta mica rosiejos.dar nu incarca.atat ramane liniuta.ce sa-i fac? ma ajuta si pe mine cineva? se mai repara?

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Da du-te la un service va trebui repus softu pe ea. daca o ai in garantie te poti duce cu ea la garantie.