| Ravash_Mihai_1993 a întrebat:

Am o tableta android si am uitat modelul de deblocare si imi cere gmail-ul il stiu dar wi-fi-ul a ramas deconectat ce pot face? VA ROG MULT ajutati-ma SI PE MINE! pot face ceva de pe pc?

1 răspuns:
| EugenRomaniuc a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie pe telefon, si am intrebat specialistii. Toti mi-au zis sa-i dau reset la configuratia din fabrica, cu riscul sa-mi pierd toate datele si prgramele instalate. PS: asta o poti face cu telefonul inchis happy