| Marymary05 a întrebat:

Am o tableta de cateva luni, Allview ax 4 nano, si decateva zile cand incerc sa descarc ceva de pe magazn play, imi arata "eroare, memorie insuficienta, si eu 1 gb liberi pe cardul de memorie si 3 gb liberi in memoria tabletei. de ce?

5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Incearca sa mai muti din joculete, fotografii sau muzica pe cardul de momorie.
Da si tu la setari si vezi acolo daca gaesti vreo setare sa-ti salveze elementele direct pe card.
Te pup! :*

| Marymary05 explică (pentru Latinmoon):

Deja le am pe card toate

| Latinmoon a răspuns (pentru Marymary05):

Atunci explicatia e urmatoarea nu iti ajunge memoria pentru acea aplicate, aplicatile de pe magazin se descarca in memoria telefonului nu pe card... asa pateam si eu pe telefonul meu mai vechi.
Incearca sa descarci alta aplicatie care ocupa mai putina memorie si vezi daca merge.

| Marymary05 explică (pentru Latinmoon):

Am incercat cu aplicatie de 503 Ko si am memorie libera pe tableta 1gb

| Latinmoon a răspuns (pentru Marymary05):

Incearca ceva pana in 100.winking