| ndoru a întrebat:

Am o tableta E-Boda E350 si am uitat parola,era prin glisare, Pot rezolva problema fara sa o duc la service?

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Cu placere. Funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Daca gresesti codul de mai multe ori, o sa se blocheze pentru 30 de secunde. Cat timp e blocat, iti da o optiune "Am uitat modelul" si daca dai acolo, o sa te puna sa iti introduci datele gmai cu care te-ai conectat pe tableta si pentru google play, apoi o sa te puna sa faci un alt model. Daca nu merge, incearca un factory reset din recovery mod, dar asta o sa stearga tot ce ai in ea happy

| ndoru explică (pentru iamSeBy):

Mersi frumos, cum fac sa intru in recovery mod, am incercat sa pornesc tableta tinand apasat pe buton power si pe buton volum (mic) si nu merge

| ndoru explică (pentru ndoru):

Am rezolvat cu recovery mod! ...era cu tasta power si tasta volum(+)
multumesc!

| iamSeBy a răspuns (pentru ndoru):

Cu placere. Funda?batting eyelashes