| anamaria888888 a întrebat:

Am o tableta E-boda Izzycomm Z700 care nu mai porneste. Aseara mi s-a descarcat complet si s-a inchis.Am incercat s-o pun la incarcat, dar nu mai pornea deloc nici cu incarcatorul conectat.Am lasat-o la incarcat pana azi dimineata,dar fara rezultate,tot nu pornea. Tin sa mentionez ca aseara, la apasarea butonului de pornire a scos un sunet ciudat si am incercat sa apas si butonul de restart sau sa-i fac hard reset dar degeaba. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| 2dor4 a răspuns:

S-a dus..bag-o la garantie(daca mai e in perioada de garantie)

4 răspunsuri:
| Florina-anca_Enciu_1981 a răspuns:

Imi zici terog cu acul trebuie sa se deschda tableta si cum trebuie sa mai apesi pe ce va

| Andrei_Ciocan_1991 a răspuns:

Cum ai vrut sa dai hard reset? Ca eu am incercat cu un ac acolo, dar nu simt sa fie vreun buton...

| anamaria888888 explică (pentru Andrei_Ciocan_1991):

Am nimerit acel butonas chiar foarte greu tot cu un ac.

| Florina-anca_Enciu_1981 a răspuns (pentru anamaria888888):

Si s-a deschis