| ralluca15lp a întrebat:

Am o tableta Lenovo A1000-F iar azi am deschis o aplicatie si s-a blocat touchscreen-ul si la fel si butoanele fizice. Nu merge sa o inchid sau sa setez volumul etc

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Unde bagi memori cardul este un buton de reset. Apasa-l cu incredere.
http://i.i.cbsi.com/......80x557.jpg

| ralluca15lp explică (pentru eucumine010):

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa multumesc multumesc multumesc :*

| eucumine010 a răspuns (pentru ralluca15lp):

Pentru nimic. tongue

3 răspunsuri:
| Mhaa_Yo_Aly_1999 a răspuns:

Incearca sa tii apasat 4-5 secunde pe butonul de inchidere al tabletei sau incearca sa o bagi la incarcat si vezi daca se deblocheaza ( la mine a mers).