| ceasca5 a întrebat:

Am o tableta Lenovo si cand pornesc wifi nu conteaza daca e de la router sau de la hotspotul unui telefon se conecteaza si cand incerc sa intru pe internet gen youtube sau google nu se incarca. Imi da a aparut o eroare. Chiar daca pe telefoane si pe laptop merge wifi doar pe tableta nu merge. De ce si cum pot rezolva problema?

1 răspuns:
| Mariabenghea a răspuns:

Si eu am avut problema aceasta tot cu tableta Lenovo si trebuie sa dai la setari si unde arata wifi apesi si vei vedea ca unde arata denumirea wifi-ului si daca arata un lacat apesi pe el si scrii parola dupa aceasta trebuie sa astepti cam10 min