| orlando12345 a întrebat:

Am o tableta mirya dc-0236 am reusit sa intru in recovery mode cred eu... imi apare androidul acela cu capacul deschis si de acolo nu pot accesa meniul ca sa pot selecta wipe data / factory reset! Ma poate ajuta cineva in legatura cu asta?

2 răspunsuri:
| strangesura a răspuns:

Foloseste butoanele de volum ca sa selectezi si si butonil power pentru 'click'

| orlando12345 explică (pentru strangesura):

Pai nu merge... nu intra in meniul ala de la androidul cu capacul deschis numai merge sa fac nimic