| amyy778 a întrebat:

Am o tabletă, pe ea am un cont de gmail la care am uitat parola, am dat pe "uitare parola" insa singura modalitate este un număr de telefon, la care nu mai am cartela. Nu pot intra pe nimic de pe tableta, nu Youtube, nu google play, nu jocuri, nu google, doar stau si ma uit la ea. Cum pot sterge acel cont de gmail? Imi cere parola continuu. Pot sa șterg tot din tableta? Adica sa fie goală ca si cand ar fi nouă. Daca da, cum? Va rog ajutati-ma, este bună tableta si merge bine, pacat de ea.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Cauti modeul si hard reset pe YouTube si sigur gasesti tutorial.