| Twyti a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy tab 10.1 ( nu e SIM) vreau niste jocuri cu grafica buna( gen Blood and Glory Legend) compatibile cu tableta. JOCURILE SA FIE GRATIS.
Si as vrea si vreo 2 aplicatii care vi se par foarte utile si interesante TOT GRATIS.
as vrea vreo 2-3 aplicatii si vreo 3-4 jocuri dar voi sa imi ziceti cate puteti dar sa corespunda cerintelor. FundaVOT

3 răspunsuri:
| MarianCristianChisC a răspuns:

Scrie pe browser "Google experiments" si vezi ca cele care merg pe telefon arata un telefon mic jos la joc sunt gratis pentru windows & tableta

| Twyti explică:

Am scris gresit, e Samsung galaxy tab 10.1