| TRA a întrebat:

Am o tableta samsung galaxy tab 10.1 si am vrut sa imi instalez flash player, l-am instalat si cand imi da sa ii fac setarile imi apare pagina de internet si e goala nu imi arata nimic in ea, nu stiu ce sa fac, sper ca ma puteti ajuta

Multumesc!

1 răspuns:
| drachenblut a răspuns:

Din cate stiu, flash playerul nu are nevoie de setari aditionale dupa instalare. incearca sa vizualizezi un site cu continut flash (gen TPU) si vezi daca e totul ok. daca nu ai probleme, flash-ul a fost instalat cu succes.