| Bilouseac_Elena_1979 a întrebat:

Am o tableta serioux vision x si mi-am pus parola Model si am uitat-o cum o pot debloca

3 răspunsuri:
| Neverrrrrr a răspuns:

Lafel ca un pc, se poate desface apoi prin inlocuirea unei piese se va reseta, numai o persoana calificata ar putea umbla.Stiu pentru ca mi s-a intamplat si mie, dep si cum e proiectata modelul tau, n-am auzit de el, asa ca o sa-ti fie greu.

| timeOUT a răspuns:

Vezi ca ai un buton de reboot, cauta pe internet tableta si uitate unde este. Il apesi si isi revine exact ca atunci cand era noua.

| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

O solutie ar fi sa ii faci update, poti incerca : http://touchscreen-apps.blogspot.ro/......ginal.html dar urmeaza toti pasii!