| Adriana_Rachita_1997 a întrebat:

Am o tableta si nu mai pot sa-mi scot jocuri din cauza memoriei. Am cumparat un card de memorie ca sa pot sa am mai mult spatiu liber de aplicati. Dar nu pot sa descarc nici acum nimic si imi spune ca nu am memorie libera.Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| ChristianaAa a răspuns:

Am si eu problema asta. Trebuie un anumit tip de SD carduri. Eu am un prieten care s ocupa cu tehnologii de astea dar nu prea am inteles nici eu prea multe cand l-am intrebat. Oricum, consulta un specialist! big grin Funda? big grin