| Suru_Cristi_1991 a întrebat:

Am o tableta UTOK 1005D si s-a spart. Daca dau cu mana pe ecran este inca neted, este spart pe dinjos iar touchscreen-ul nu merge. Este sparg touch-ul la ea. Daca da, cat costa?

1 răspuns:
| ClimateZone a răspuns:

Daca nu se mai vede nimic pe ecran si apare alb sau nu se mai lumineaza sau apar pete ca de cerneala atunci este spart display-ul si te pot ajuta doar cei de la utok, insa daca doar partea de deasupra este sparta si se vad imaginile ok pe ecran atunci este doar touchscreen-ul care costa 110 lei la https://www.inowgsm.ro/......1005d.html