| George_Silviu_1999_6FpH a întrebat:

Am o tableta UTOK 1050Q! Nu stiu ce are dar s-a inchis caci nu avea baterie si imi zice asa

UTOK-1050Q-sw-RO-V01

Volume up\down to move highlight enter button to select!

reboot sistem now
apply update from ADB
wipe data\factory reset
wipe cache partition
applyupdate from external storage
apply update from extsd storage
apply update from usbhost storage
reboot to bootloader
view recovery logs

Deci am apasat pe toate chiar si la resetarea fabricii dar nimic! Daca puteti afla ceva e perfect! Dau funda! Doar ca sa va ajute tableta eluata de la Mall Arena din Bacau

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai misti liniuta aia de selectezi optiunea cu butoanele de volum iar ca sa confirmi apesi butonul de home sau but de inchidere nu stiu sigur... tu selecteaza reboot system si dai home sau butonu de power off