| SoimulX a întrebat:

Am o tabletă veche de 2-3 ani şi de câteva luni, bateria se descarcă rapid până la 1%, după care stă aşa mai mult timp, şi se stinge. Cum aş putea să o repar? Are baterie incorporată şi nu pot sa o scot!

Vă rog, explicaţi-mi!

1 răspuns:
| ș53fan a răspuns:

Înseamnă că nu mai ai garanție nu? Încearcă să o duci la un service și să vezi acolo cat te-ar costa și etc sau daca nu... știi ce a spus face eu? As incerca sa o vând însă unei persoane la care știu că nu o sa mai dsu de ea vreodată! laughingSincer, cu părere de rău acasă nu cred că îi poți face nimic, mai ales dacă zici că bateria e încorporată, dacă era detașabilă poate îi puteai căuta și găsi alta!