| zitiala a întrebat:

Am o tableta Wolder miTab ATLANTA si nu stiu sigur pe unde pot baga cardul de memorie. Am vazut ca in capatul ei se afla un mic spatiu ca la orice telefon si am incercat sa dau acel capac dar mi-a fost sa nu-l rup... tableta nu are decat butoane on/off si 2 gauri pentru incarcator si casti. Vreau sa primesc raspunsuri de la posesori de tablete.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu asa. Ar trebui ori sa aiba o inscriptie mica SD CARD, pe unde s-ar presupune ca se baga cardul, sa sa scrie in manualul de utilizare.
Sper ca ti-am fost de ajutor.