| anonim48673 a întrebat:

Am o tasta de la tastatura care nu se apasa cateodata, ori se apasa de 2 ori, insa doar una singura, w, mai exact. Totusi, daca nu mai folosesc tastatura cateva ore, isi revine si nu inteleg ce are, sa fie eroare de la driver?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

S-a dus... ia-ti altul! Fiecare tastatura are un anumit numar de tastare, unele nu ajung nici la acel numar de tastare despre care vorbeste producatorul. Scoate acea tasta si vezi daca e curat in jurul ei, e singurul lucu ce-l poti face!

| anonim48673 explică (pentru lpavel):

Da, inteleg, dar nu prea as vrea sa-mi schimb tastatura pentru o singura tasta care merge doar cand vrea ea, celalalte taste nu au nicio problema. Am incercat sa o curat, sa scot switch-ul dar nu am putut. Trebuie sa precizez ca o am de aproape 2 ani