| maryyyyan a întrebat:

Am o tastatura de Mac pe care a fost varsat niste suc si acum tastaura functioneaza aiurea. Si anume : cand apas un buton mai apare inca unul. De ex : apas z si imi apare z si space. sau apas? si mai apare c si tot astfel de combinatii.

Intrebarea mea este : cam cat m-ar costa sa o repar?

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru si m-a costat 280 lei schimbatul tastaturei ( nu ti-o repara ti-o schimba ca cica nu se poate repara). Bine la mine era inca in garantie si am fost la reprezentanta sa mi-l repare dar poate gasesti mai ieftin pe la vreun service desi nu stiu cate sanse sunt