| laSoledad a întrebat:

Am observat in settings ca ii creste marimea aplicatiei Instagram pe masura ce creste numarul pozelor pe care le salvez, apreciez sau postez. Toate imaginile postate de mine, cele apreciate si salvate sunt stocate in aplicatia de pe telefon. Intrebarea este: Daca sterg instagramul de pe telefon, se pierd toate pozele apreciate si salvate sau raman in serverele lor si le mai pot vedea pe browser?

1 răspuns:
| împreunăfacembine a răspuns:

Salut,

Dacă vei șterge aplicația de pe telefon nu se va pierde nimic. Nu are nici o legătură ștergerea aplicației cu ștergerea contului.

Zi faină!