| Lory_7688 a întrebat:

Am persoane in lista de facebook care nu mai stiu nimic de ele,adica nu au mai postat demult. Oare acele persoane m-au blocat, sa nu mai vad ce posteaza?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu,pur si simplu nu au mai intrat pe facebook sau nu au postat nimic.

Block-ul pe fb consta in faptul ca nu ii mai poti accesa profilul si daca dai o cautare cu numele lui in bara de search nu ti-l gaseste.

| KMaddieK a răspuns:

Din moment ce poti intra pe profilul lor, nu te-au blocat, daca erai blocat nu iti mai aparea nici contul. Poate si-au facut alte conturi sau nu au mai intrat.

| Romb3r a răspuns:

Nup,nu le mai vedeai in lista de prieteni daca te blocau