| Iliescu_Adrian_Iulian_1995 a întrebat:

Am peste 20 de jocuri dar cand ajung acasa de la scoala stau o jumatate de ore in fata monitorului si ma gandesc ce sa joc.Ma simt foarte plictisit si nu am nicioadata chef de jocurile mele.Imi puteti da o lista de jocuri cu grafica buna? Gen grafica de 2014-2016 in care sa nu ma plictisesc, gen dupa ce am terminat tot contentul din ele sa mai pot face ceva.Dau funda pls

2 răspunsuri:
| victorr_3274 a răspuns:

Eu cred ca esti rasfatat. Daca nu aveai calculator, visai sa joci macar un joc pe el. Incearca sa mai iesi pe afara, fa-ti niste amici, joaca un fotbal sau alte activitati in aer liber.

| Iliescu_Adrian_Iulian_1995 explică (pentru victorr_3274):

Ies mereu afara si. Joc fotbal macar o ora.nu sunt antisocial